čtvrtek 19. listopadu 2009

Cukrárna U Anděla ve Strážnici

Dlóuho jsem nic nenapsal tady a důvod je prostý. Nevařím.
Ne že bych nechtěl, ale momentálně jsem kuchařské nástroje a invenci vyměnil za zednické a vaření jem nechal na ženě. Ta mně vybavuje jedoduše ohřívanými hotovkami na stavbu a já jsem jí za to neskonale vděčný.

Jeden tip, který je ryze kulinářský bych ale měl.
Nedávno jsme se podvakráte cestou ze stavby zastavili v nám doporučené cukrárně a kavárně U Anděla ve strážnici. Je to útulná kavárnička s milou obsluhou, vlídnou paní majitelkou a skvělým sortimentem zákusků.
Ač je cena zákusku okolo 30 korun, není třeba dlouho otáčet drobné v kapse a přemýšlet co si dát, protože vše co jsme zatím okusili bylo absolutně vynikající. Ať již to byly dokonalé kousky sachr dorty, nebo mnoho variací na řezy, (namátkou karamelová, straciatella, tvarohový míša, pistácie) nebo jakodová či malinová roláda s kousky ovoce míchaného s banánem uvnitř. Kouzelné jsou i pohárky s italským dezertem Panna cotta.
Lahodné byly též ovocné řezy s ovocem v želatině na piškotu ať již formou řezu, či jako košíček.
Během dvou návštěv jsme vždy dostali do krabice nějakou pozornost zadarmo k ochutnání a to s milým doporučením paní majitelky.
Už se těčím, až se tam zastavíme na kávu, protože prostředí láká k usazení a vnímání vjemů nejen chuťovými pohárky.
Stránky této kavárny jsou zde. http://www.cukrarnauandela.cz/

8 komentářů:

Pája řekl(a)...

Taky mám jedno doporučení. Vyhněte se kavárně Adria ve Zlíně. A pokud to nepůjde, nedávejte si palačinky a čokoládu. I kdybyste byl můj nepřítel, tak bych vám to nepřála =) A kavárna příjemná kavárna v okolí je mým toužebným přáním, bohužel nevyplněným.

PUCEZHODOSHA řekl(a)...

Najít v dnešní době jakoukoliv restauraci s neměnným standardem, příjemnou obsluhou a vlídným prostředím je takřka nadlidský výkon. To že ji člověk většinou nenajde v místě bydliště je o to smutnější.

Veronika řekl(a)...

Chtěla bych se vyjádřit k cukrárně u anděla.Výrobky které nabízejí jsou opravdu chutné a krásné ale to je tak vše.Obsluha je krajně nepříjemná,stejně jako majitelka.Doporučuju změnit jednání se zákazníky,nebo o ně velice brzy příjdete.Byla jsem znechucená,a to především s majitelčíné obsluhy.

Anonymní řekl(a)...

Taky bych se chtěla přidat k Veronice. A to nejsem jediná.Pokud dotyčný není známý paní Neničkové, tak se majitelka pravděpodobně řídí heslem "Host do domu, hůl do ruky".A nejen majitelka...Špatný vzorec chování už převzal i ostatní personál.Nechápu,proč si paní Neničková cukrárnu otvírala, když ji hosté tak neskutečně "obtěžují".Měla si ji udělat doma na dvoře sama pro sebe a mohla být spokojená.
Už tam víckrát nepůjdu, protože když si s sebou vezmete i děti, které já s sebou vždycky vezmu, tak je to další nevítaný host pro místní cukrárnu.
Martina

Anonymní řekl(a)...

Ano, také mám podobnou zkušenost. Chování personálu je velmi arogantní. Výběr zákusků je velký, ale pokud si mezi nimi chcete vybrat, tak personál ihned obrací oči v sloup. Po celou dobu se chová velmi nepříjemně.
Jana

PUCEZHODOSHA řekl(a)...

Zajímavé názory,
mám veskrze opačné zkušenosti (možná jsem padl paní majitelce do oka), ale když tam je přítomná tak k vybraým zákuskům dostanu většinou i nějakou pozornost do krabičky na ochutnání , případně na talíř.
Personál už mám taky "roztříděný" na servilní a ochotný a ten co ho to moc nebaví...

Anonymní řekl(a)...

Cukrárnu U anděla navštěvuji pravidelně, zaslechl jsem že dostala i nějaké ocenění a že je to na internetu, tak jsem si zadal do vyhledávače Cukrárna U anděla Strážnice a mimo jiné mě to vyhodilo i tuto "hodnotnou" diskuzi. Do fór na internetu se nezapojuji, ale toto mě natolik "zaujalo" že mi nedalo se k tomu nevyjádřit. Nikdy nelze zavděčit se všem, protože vždy je někdo kdo by "to dělal lépe" jak třeba paní "anonymní" - vám bych ve svojem podniku nedal ani kornoutek na zmrzlinu. Je pravdou, že kdyby se mi někdy podařilo vybudovat takový skvělý podnik, asi bych ho nemohl provozovat, protože bych tu hůl do ruky na některé vzal, zvláště pak na závistivce, kteří své komplexy ventilují na internetu - asi nemají nic lepšího na práci, než sedět, čumět do monitoru a shazovat náročnou práci druhých. Nezapomeňte o tom, jak je to tam strašné, povykládat v kroužku, kde se potkáváte s jinými podobnými lidmi:-) To vám určitě udělá dobře a ulevíte své závisti. Nazdar

Anonymní řekl(a)...

Jsou tady sice recenze staršího data,ale moje dnešní zkušenost je stejně špatná,ano,zákusek jsem měla chutný,kávu už méně,ale ta obsluha je natolik špatná,že už tam nepůjdu.Člověk se tam prostě necítí dobře.